Lisap Milano

LISAP MILANO

je italská kosmetická firma, která vyrábí široký sortiment produktů profesionální vlasové kosmetiky.

V roce 1952 založil tuto firmu pan Locatelli. Dnes je významným podnikem rozkládajícím se nedaleko Milána, na ploše asi 40.000 čtverečních metrů. Základem úspěchu firmy Lisap je vlastní výzkum. Každodenní vysoká úroveň práce v automatizovaných laboratořích, pečlivě vybrané suroviny a soustavná kontrola zajišťují nejvyšší kvalitu výrobků.

Motto Lisapu: TRADICE - STYL - INOVACE.

TRADICE

Již od svého vzniku Lisap spolupracoval s nejznámějšími světovými kadeřníky na výzkumu a vývoji nových produktů. Firma Lisap, která vznikla z rodinného nadšení se postupně stala jednou z nejlépe organizovaných obchodních společností ve svém oboru. Výzkum a vývoj jsou klíčová slova, která mají pro nás velkou důležitost a na jejich základech jsme vybudovali široké portfolium produktů, které musí uspokojit potřeby každého moderního kadeřníka.

STYL

Dobrý charakter, poctivost, pevná vůle, odhodlání, srozumitelnost a týmová práce jsou vlastnosti každého jednotlivce, který se rozhodl být součástí našeho světa. Vyjádřeno třemi slovy: zaujetí, rozum a nadšení!

INOVACE

Profesionální vlasová kosmetika Lisap pravidelně inovuje své produkty nejen složením, ale i novými obaly svého portfolia. Značka Lisap získala certifikát systému řízení jakosti a kvality UNI EN ISO 9001: 2008. ISO (Mezinárodní organizace pro normalizaci) je soubor pravidel a pokynů pro řízení kvality ve firmách s cílem zlepšit účinnost a efektivitu organizace a spokojenosti zákazníků. Dosažení tohoto osvědčení je důkazem o kvalitě dosažené zaměstnanci organizace, stejně jako důkazem záruky pro své klienty. Lisap dosáhl tento důležitý standard kvality. Certifikát ISO mu byl uznán v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, ale také v oblasti prodeje, služeb, školení a technické pomoci.

Je nám potěšením nabídnout tyto špičkové produkty v našem e-shopu.

Více
85 výsledků
Seřadit podle