L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel je přední světovou značkou na jeho trhu s exkluzivní přítomností v kadeřnických salonech.

Naše tajemství.

Inovativní produkty, testovány a schváleny největšími osobnostmi v kadeřnictví. Neustále se snažíme udržet nejvyšší standardy kvality co se týče výkonnosti, komfortu a bezpečnosti.

Naše začátky.

Eugène Schueller, skutečný průkopník v oblasti výzkumu, využil svou genialitu poskytovat spolehlivé řešení pro potřeby kadeřníky a on vytvořil první bezpečné barvy na vlasy, které se nazývají Oréal již v roce 1909. L'Oréal Professionnel neustále poskytuje špičkovou technologii na vlasy v kadeřnických salonech a také spotřebitelům, aby si splnily své vlasy potřeby a očekávání.

Naše síla.

Jsme neustále připojeni k módě. Podpora více než 800 módních přehlídkách po celém světě, včetně některých z nejznámějších návrhářů v módním týdnů v Paříži, Miláně, Londýně a New Yorku. L'Oréal Professionnel inspiruje, udává trendy a pomáhá kadeřnickým salonem splňovat požadavky, které nejvíce požadují ženy.

Náš závazek.

Naše hodnoty jsou zaměřeny na kadeřníků. L'Oréal Professionnel se zavazuje pomáhat kadeřníkem v jejich denno-denní praxi, zlepšuje jejich pracovní podmínky, učí je nejnovějším metodám stylingu a rozvoji služeb. Společnost L'Oréal Professionnel se také zavázala k vypracování kvalitních, ekologicky šetrných výrobků.

Naše kultovní výrobky.

INOA, Majirel, Mythic olej, SÉRIE EXPERT, X-Tenso, STEAMPOD, NUTRITIVE, INFINIUM.

V naší nabídce najdete pouze originální produkty od oficiálního importéra L'Oréal Professionnel a určitě se nejedná o výrobky deklarované značky s pochybným původem a podezřele nízkou cenou !!!

Více
66 výsledků
Seřadit podle