Barvení a odbarvování vlasů

Profesionální barva na vlasy slouží k trvalému zabarvení vlasů. Takové barvy na vlasy jsou permanentní. Mohou obsahovat amoniak, nebo být bezamoniakové. Právě ty jsou určeny pro šetrné a trvalé zabarvení vlasů s ohledem na citlivost, alergii či podráždění vlasové pokožky. Využívají se v kadeřnictví a v kadeřnických salonech. Je však nutné u nich použít vhodný peroxid – oxidant, který není součástí balení.

V nabídce máme několik značek profesionálních barev na vlasy. Například Kallos kjmn -v 96 odstínech, Fanola professional v počtu více než 100 odstínů, bezamoniakové barvy na vlasy Fanola Oro puro v paletě více než 50 odstínů a profesionální barvy na vlasy s nízkým obsahem amoniaku a bez obsahu PPD, což je chemická složka, která způsobuje alergické reakce a podráždění vlasové pokožky OiVita39

Také máme v nabídce barvy pro domácí použití Kallos GLOW, kde je v balení komplet set pro aplikaci i s peroxidem. A pokud nechcete mít vlasy barvené natrvalo, určitě si vyberete z Crazy barev na vlasy, tonerů či barevných balzámů, které oživí vaše vlasy i bez trvalého barvení.

Více
358 výsledků
Seřadit podle