Keen Strok

Keen Strok je španělská profesionální vlasová kosmetika. Na trhu je od roku 1978 a vyznačuje se kvalitními intenzivními barvami na vlasy, dokonalým stylingem a péčí o vlasy a vlasovou pokožku. Ve svých složeních má vysoký obsah antioxidačních aktivních látek. Jejich produkty jsou známé obsahem účinných látek jako:

Kolagen, který se po určité době z organismu a vlasů pomalu vytrácí a proto je třeba jej vlasům dodávat. Vlasům dodává pružnost, odolnost vůči lámání a posiluje vlasová vlákna. Příznivě působí i na vlasovou pokožku kde napomáhá při regeneraci přírodního kolagenu ve vlasovém váčku.

Komplex kyseliny hyaluronové - kyselinu hyalurónovú můžeme znát jako výplň v estetické medicíně nebo i jako součást kloubů a chrupavek. Kyselina hyalurónová je hlavně hydratační látka, to znamená, že vlasům a i vlasové pokožce dodá hydrataci.

Keratin - podílí se při hloubkové obnově poškozené části vlasu, působí hydrofobně a vodotěsně, tím zabraňuje ztrátě přirozené hydratace.

Makadamiový olej - obsahuje kyseliny omega 7- typ hydrofobní biomolekuly, který vytváří ve vlasu a i ve vlasové pokožce ochranný film, který vyplňuje zničené vlákna a také napomáhá při zachování přirozené hydratace.

Kofein - známý zejména svou přítomností v kávě, ale stejně slouží jako dobrý stimulant centrálního nervového systému. Jeho přítomnost v produktech pomáhá zvyšovat mikrocirkulaci na epitermální úrovni a podporuje lepší buněčné dýchání.

    Více
    14 výsledků
    Seřadit podle