Dennis Bernard inc.

Dennis Bernard začal pracovat v salonu svého otce Eugena v Union New Jersey. Po mnoha letech s vedením svého otce se Dennis dokázal naučit podnikání a získat znalosti, aby se jednoho dne stal budoucím kadeřníkem, majitelem salonu a vlastníkem kadeřnického řetězce. V roce 1981 Dennis a jeho otec po zabezpečení státní licence NJ vyvinuli nový inovativní produkt, který změnil průběh služeb barev vlasů v rámci kosmetického průmyslu. Použitím metod Jheri Redding olejů jako kondicionérů byly přesnými měřeními nakonfigurovány tak, aby vyvíjely výrobek, který by podmínil eliminaci vyblednutí, zvýšení pokrytí a zrychlení služeb barev vlasů na méně než 15 minut.

V roce 1986 se začal uvádět na trh převratný produkt PowerToy, který povýšil barvení vlasů na svou další úroveň. A tak se narodil akcelerátor barev TCA.

V průběhu dalších let společnost Dennis Bernard Inc. pokračuje ve vývoji a vytváření nových řešení problémů v salonech pod názvem POWERTOOLS pro profesionální kadeřníky pro barevné a chemické služby.

Všechny produkty jsou založeny na rostlinných extraktech a jsou formulovány tak, aby oživili vlasy a prodloužili životnost vaší barvy. Nemluvě o tom, že všechny výrobky jsou baleny v 100% recyklovatelných lahvích a tubách.

Na každém z nás se každodenně inspirujeme skutečnou krásou. To je to, co pohání a pohání tuto společnost.

Více
1 výsledek
Seřadit podle