zerOzerO39

G & P cosmetics je kosmetická výrobní společnost s vlastními laboratořemi v srdci Itálie v Toskánsku, kde vytváří a vyvíjí receptury a složení profesionálních produktů i pro několik kosmetické značky. Při svých výzkumech a vývoji kombinují technologii, výkon a nejvyšší kvalitu profesionálních kadeřnických produktů s ohledem na životní prostředí, které nás obklopuje tím, že sleduje etický kodex, který si vytyčili. G & P Cosmetics využívá energie z obnovitelných zdrojů, z místních surovin, svou činnost optimalizuje pro co nejlepší výsledky v oblasti dopadů na životní prostředí.

Zer0zer039 je produktová linie tohoto prestižního producenta firmy G & P cosmetics - made in Italy, kteří kromě značky Sens.ús má i linii zer0zer039, což jsou všechno produkty pro profesionální kadeřníky, kteří kladou velký důraz na kvalitu produktů s ohledem na použité suroviny, technologie, neagresivní složení, šetrnost vůči vlasům a vlasové pokožce, přírodě a životnímu prostředí.

Zvláště specifické jsou permanentní barvy na vlasy zer0zer039, které mají nízký obsah amoniaku, což je však důležitější, neobsahují PPD - parafenylendiamín, který je přidáván do většiny permanentních vlasových barev a odstraňování tiskařské černi systémů. Alergie na PPD se může projevit náhle a bez varování.

Tyto barvy poskytují inovativní systém barvení vlasů s hydratačními účinky pro kosmetický a ochranný efekt, zaručují jednotný a dlouhotrvající barevný výsledek, mají 100% krytí a zabarvení šedivých vlasů. Jejich složení s obsahem výtažků z červených hroznů, které má výrazný anti-oxidační a detoxikační účinek, obsahují olivový olej, nabízejí ten nejlepší výsledek v barvení vlasů, vlasy zvláčňují, chrání a vyživují a po barvení budou krásně hedvábné a lesklé.

Zer0zer039 kromě barev v technické řadě má i odbarvovací systém kompaktní a krémový zesvětlující krém s obsahem másla karité, se kterým se dají dosáhnout skvělé výsledky zesvětlení vlasů a má vlastnosti klasického zosvetľovacieho systému ale zároveň respektuje vlasovou pokožku a vlasové vlákno, což jsou vlastnosti typické pro krémové složení.

Samozřejmostí v nabídce je i stahovač barvy - VIACOLORE obsahující 3 fáze na odstranění oxidačních pigmentů obsažených v kosmetických barvách, avšak nemá vliv na odstranění přímých a přirozených pigmentů ve vlasech.

Na péči o vlasy má v nabídce základní produkty na časté používání s výtažky heřmánku, na barvené a zesvětlené vlasy s obsahem hroznového vína, suché a vlnité s měsíčkem lékařským či na silně poškozené a namáhané vlasy s keratinem jako je šampon a maska na vlasy, které se doporučuje kombinovat se sérem ve formě fluidu.

Je nám potěšením nabídnout tyto skvělé produkty v našem e-shopu.

Zatím žádné produkty