ESLABONDEXX™

CO JE ESLABONDEXX ™?

ESLABONDEXX ™ je inovativní profesionální ošetření, které zabraňuje poškození vlasů, spíše než by vzniklo.

V tom představuje absolutní převrat v přístupu k péči o vlasy nakolik dosud se vždy jen ošetřovali už poškozené vlasy.

Zároveň obnovuje poškozené disulfidové vazby uvnitř vlasu a vytváří nové, čímž opravuje a napravuje i poškození z minulosti.

I silně odbarvované vlasy zda strvalené si zachovávají původní kvalitu a navíc získají silný lesk, který se jinými přípravky dosud nedal dosáhnout.

Představuje vynikající nástroj pro kadeřníky k použití při každém chemickém ošetření, přičemž jim umožní udělat radikální změny barvy, odbarvení v jeden den co dosud nebylo možné.

OVLIVŇUJE POUŽITÍ ESLABONDEXX ™ BĚŽNÉ POSTUPY PŘI OBARVENÍ, ODBARVOVÁNÍ?

Není potřeba žádná změna v dosavadních postupech ani měnit doby působení.

Můžete pracovat přesně tak jak jste zvyklí. Kombinovaná technologie a způsob ošetření zaručuje že ESLABONDEXX ™ žádným způsobem nevstupuje do tohoto procesu.

Jednoduše se přimíchá do barvicí směsi kde zvyšuje štruktuálnu integritu vlasu. To dělá ESLABONDEXX ™ takovým výjimečným.

S ESLABONDEXX ™ jsou časy polámaných a zničených vlasů minulostí. Disulfitové vazby dělají vlasy silnější, flexibilnější a odolné vůči lámání, jsou hedvábnější a jemnější.

Vlas je ochráněn před poškozením a nemá žádné limity na další ošetření jako je odbarvení, trvalá, žehlení apod. ani na jejich frekvenci. Získají fantastický dosud nepoznaný lesk.

JAKÁ TECHNOLOGIE JE ZA ESLABONDEXX ™?

S ESLABONDEXX ™ jsou časy polámaných a zničených vlasů minulostí.

Disulfitové vazby dělají vlasy silnější, flexibilnější a odolné vůči lámání, jsou hedvábnější a jemnější. Vlas je ochráněn před poškozením a nemá žádné limity na další ošetření jako je odbarvení, trvalá, žehlení apod. ani na jejich frekvenci. Získají fantastický dosud nepoznaný lesk.

JAKÉ VÝSLEDKY ZARUČUJE ESLABONDEXX ™?

Přírodní originální látky spolu s inovativní Nio-Protect technologií. Aktivní látky jsou uvolňovány díky revoluční niosome technologii která umožňuje pronikání hluboko do vlasového cortexu.

Tato převratná technologie dramaticky redukuje narušení vazeb uvnitř vlasu a zároveň vytváří vazby nové, čímž působí preventivně vůči poškození.

KDO JE IDEÁLNÍ KLIENT PRO ESLABONDEXX ™?

ESLABONDEXX ™ se může aplikovat každému zákazníkovi při chemickém ošetření vlasů. Od barvení a melírování po vyrovnávání a trvalou. 

Velmi důležité je aplikovat ESLABONDEXX ™ v případě poškozených vlasů.

Může se však také aplikovat jako samostatné ošetření na poškozené vlasy.

Více
1 výsledek
Seřadit podle