AKCE: 10 ks Profesionální barva na vlasy Fanola professional 100 ml + klíč na vytlačování barvy

AKCE: 10 ks Profesionální barva na vlasy Fanola professional 100 ml + klíč na vytlačování barvy

Kód produktu: #13020

Jenom pro firmy v oboru Zaregistrujte se anebo Přihlašte se jako firma/živnost

  • 100 ml balení
  • 100% krytí šedin
  • S obsahem Ginko Biloby

Profesionální, permanentní barva na vlasy - revoluce v barvení vlasů s obsahem Ginko Biloby, vitamínů E a C, které působí jako antioxidanty, nabízí ochranný, inovativní a ucelený systém barvení vlasů a dokonalé krytí šedin.

Široká paleta odstínů zahrnuje korektory, které garantují vždy perfektní, důvěryhodný a dlouhodobý výsledek, navíc je šetrná k vlasům a vlasové pokožce, doda vlasům jas a lesk. Samozřejmě, že se barvy mohou mezi sebou míchat, čímž dojde k neomezenému množství originálních odstínů. Pro nejlepší efekt doporučujeme používat peroxidy - oxidanty Fanola.

Pro barvení bílých vlasů (šedivé) doporučujeme míchat barvu s 3% a u sklovitých vlasů s 6% krémovým oxidantem. Na ztmavení nebo barvení zesvětlených vlasů použít 3% peroxid.

Maximální zesvětlující schopnost u přírodních odstínů je o 4 tóny, při super zesvětlujících odstínech až o 5 tónů.

Krycí schopnost bílých vlasů přírodními odstíny 100%, módními odstíny 80%.

Poměr míchání:

1:1,5 kompaktní barvení

1:2 přirozené barvení a superzesvětlující odstíny

Aplikuje se na suché, neumyté vlasy.

První aplikace na nebarvené vlasy: aplikujte barvu na vlasy od kořínků přes délku až po konečky. Po ukončení doby působení barvu naemulgujte, důkladně opláchněte vlažnou vodou a následně šamponem a kondicionérem na barvené vlasy.

Opakovaná aplikace: Aplikujte barvu nejprve na odrosty a nechte působit. Po ukončení doby působení aplikujte barvu do délek po konečky a opět nechte barvu působit. Po uplynutí doby působení barvu naemulgujte, dobře opláchněte vlažnou vodou, a následně ošetřete šamponem a kondicionérem na barvené vlasy.

Made in ITALY

Objem: 100 ml

Vlastnosti

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat hodnocení

Pre pridanie hodnotenia sa potrebujete prihlásiť