STAROSTLIVOST O VLASY BĚHEM LÉTA

Novinky

Jaký problém právě řešíte?

Nejnovější články

Kadeřnický velkoobchod s profesionální vlasovou kosmetikou a kadeřnickými potřebami - vše pro krásné a zdravé vlasy. I když jsme zaměřeni především pro kadeřníky, kadeřnictví a salony, mohou u nás nakupovat všichni - i koncoví spotřebitelé. Prodáváme pouze originální produkty od oficiálních výrobců a importérů se všemi záručními a spotřebitelskými podmínkami.

Hlavní naší činností je dovoz a distribuce profesionální vlasové kosmetiky Fanola Professional a Fanola Oro Therapy, jsme výhradní distributor značky Oivita 39, která je skvělá pro mimořádnou péči o vlasy a vlasové vlákno a je určena pro pro kadeřnictví a salony, distribuce italské profesionální vlasové kosmetiky ECHOSLINE made in Italy jakož i mnoho dalších.

V naší nabídce najdete i široký sortiment profesionálních elekra zařízení pro kadeřnictví a salony (fény, žehličky na vlasy, strojky na stříhání vlasů, kulmy) značek Moser, Wahl, ERMI, Oster a Andis (USA), JRL, CERA a Babyliss se zárukou 6 až 60 měsíců.

V naší nabídce také kompletní vybavení salonu vysoce kvalitním nábytkem polského výrobce AYALA, který exportuje své produkty do celé EU.

Přihlašte se nebo se zaregistrujte jako firma a nakupujte u nás výhodnější a také můžete nakupovat technické produkty určené pouze pro profesionály.

Máme pro vás 5% slevu

Přihlaste se k odběru novinek a kromě slevy získáte i vždy čerstvé informace o nové nabídce a slevách.

Kliknutím na "přihlásit" souhlasíte se zařazením Vaší emailové adresy do databáze provozovatele ... Zobrazit více

Newsletter

Najobľúbenejšie produkty